0

Nie masz produktów w szybkim schowku.

Mężczyzna

Siatka Lista 

 1. 1
 2. 2
 1. Nowość
  Bluza Z Kapturem College Bluza Z Kapturem College

  Bluza Z Kapturem College

  Stylowa bluza męska z kapturem wykonana z szarej, ocieplanej bawełny. Model wykończony ściągaczami. Całość zdobią staranie dobrane elementy takie jak żakardowa metka POLSKY wszyta na lewej kieszeni oraz taśma wzmacniająca na karku. Na piersi widnieje trwały haft typografii POLSKY. Nosić z dumą. Wysokiej jakości tkanina o podwyższonej gramaturze (280g/m2), powstaje ze starannie wyselekcjonowanych włókien. Jest bardzo trwała, miła w dotyku i nie odkształca się po praniu. Domieszka poliestru (10%) powoduje, że bluza jest bardziej wytrzymała oraz mniej podatna na zagniecenia. Kolor: Szary melanż Materiał: 90% bawełna, 10% poliester Gramatura: 280 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 185cm wzrostu, waży 82kg i nosi dumnie bluzę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  189,00 zł
 2. Nowość
  Bluza Z Kapturem Flaga Polski Bluza Z Kapturem Flaga Polski

  Bluza Z Kapturem Flaga Polski

  Rozpinana patriotyczna bluza męska z kapturem wykonana z szarej, ocieplanej bawełny. Model wykończony ściągaczami. Całość zdobią staranie dobrane elementy takie jak żakardowa metka POLSKY wszyta na lewej kieszeni oraz taśma wzmacniająca na karku. Na piersi widnieje trwały i dyskretny haft z Flagą Polski. Nosić z dumą. Wysokiej jakości tkanina o podwyższonej gramaturze (280g/m2), powstaje ze starannie wyselekcjonowanych włókien. Jest bardzo trwała, miła w dotyku i nie odkształca się po praniu. Domieszka poliestru (10%) powoduje, że bluza jest bardziej wytrzymała oraz mniej podatna na zagniecenia. Kolor: Szary melanż Materiał: 90% bawełna, 10% poliester Gramatura: 280 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 185cm wzrostu, waży 82kg i nosi dumnie bluzę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  189,00 zł
 3. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Taliowana V Koszulka Flaga Polski Taliowana V

  Koszulka Flaga Polski Taliowana V

  Męski czarny t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o taliowanym kroju, dopasowany do ciała (slim-fit). Dekolt typu V-Neck wykończony wąskim ściągaczem, wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka tkanina o powyższonej gramaturze (200g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Dzięki domieszce elastanu (5%), t-shirt jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na zagniecenia. Kolor: Czarny Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Special Price 62,30 zł

 4. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Taliowana V Koszulka Flaga Polski Taliowana V

  Koszulka Flaga Polski Taliowana V

  Męski biały t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o taliowanym kroju, dopasowany do ciała (slim-fit). Dekolt typu V-Neck wykończony wąskim ściągaczem, wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka tkanina o powyższonej gramaturze (200g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Dzięki domieszce elastanu (5%), t-shirt jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na zagniecenia. Kolor: Biały Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Special Price 62,30 zł

 5. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Taliowana V Koszulka Flaga Polski Taliowana V

  Koszulka Flaga Polski Taliowana V

  Męski granatowy t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o taliowanym kroju, dopasowany do ciała (slim-fit). Dekolt typu V-Neck wykończony wąskim ściągaczem, wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka tkanina o powyższonej gramaturze (200g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Dzięki domieszce elastanu (5%), t-shirt jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na zagniecenia. Kolor: Granatowy Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Special Price 62,30 zł

 6. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Taliowana O Koszulka Flaga Polski Taliowana O

  Koszulka Flaga Polski Taliowana O

  Męski granatowy t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o taliowanym kroju, dopasowany do ciała (slim-fit). Okrągły dekolt wykończony wąskim ściągaczem, wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka tkanina o powyższonej gramaturze (200g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Dzięki domieszce elastanu (5%), t-shirt jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na zagniecenia. Kolor: Granatowy Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Special Price 62,30 zł

 7. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Taliowana O Koszulka Flaga Polski Taliowana O

  Koszulka Flaga Polski Taliowana O

  Męski czarny t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o taliowanym kroju, dopasowany do ciała (slim-fit). Okrągły dekolt wykończony wąskim ściągaczem, wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka tkanina o powyższonej gramaturze (200g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Dzięki domieszce elastanu (5%), t-shirt jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na zagniecenia. Kolor: Czarny Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Special Price 62,30 zł

 8. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Taliowana O Koszulka Flaga Polski Taliowana O

  Koszulka Flaga Polski Taliowana O

  Męski biały t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o taliowanym kroju, dopasowany do ciała (slim-fit). Okrągły dekolt wykończony wąskim ściągaczem, wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka tkanina o powyższonej gramaturze (200g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Dzięki domieszce elastanu (5%), t-shirt jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na zagniecenia. Kolor: Biały Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Special Price 62,30 zł

 9. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Klasyczna Koszulka Flaga Polski Klasyczna

  Koszulka Flaga Polski Klasyczna

  Męski biały klasyczny t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o podwyższonej gramaturze. Okrągły dekolt wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka bawełniana (100%) tkanina o podwyższonej gramaturze (180g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Kolor: Biały Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 79,00 zł

  Special Price 55,30 zł

 10. Promocja
  Koszulka Flaga Polski Klasyczna Koszulka Flaga Polski Klasyczna

  Koszulka Flaga Polski Klasyczna

  Męski czarny klasyczny t-shirt patriotyczny najwyższej jakości o podwyższonej gramaturze. Okrągły dekolt wraz z taśmą wzmacniającą na karku. Całość zdobi żakardowa metka POLSKY wszyta w dolnej części koszulki. Na piersi widnieje trwały, dyskretny haft z motywem flagi Polski. Nosić z dumą. Miękka i gładka bawełniana (100%) tkanina o podwyższonej gramaturze (180g/m2), wyprodukowana w Polsce z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 (klasa I). Kolor: Czarny Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180 g/m2 Model na zdjęciu mierzy 183cm wzrostu, waży 92kg i nosi dumnie koszulkę w rozmiarze L. Wyprodukowano i uszyto w Polsce.

  Normalna cena: 79,00 zł

  Special Price 55,30 zł

Siatka Lista 

 1. 1
 2. 2
Zamów odzież patriotyczną POLSKY z darmową dostawą.


Zwrot produktów do 14dni.
@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Marcin wie skąd jest! A Ty? Sprawdź tożsamościowe bluzy POLSKY!

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Zdjęcie nadesłane przez Anię w koszulce z przedłużanym tyłem TYPO. #POLSKY #patriotycznie #style

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Miłego weekendu! Takie basicowe t-shirty znajdziecie u nas w sklepie www.polsky.pl ;)❤ #fashion #fashionblogger #polishbrand #polishfashion #slwofashion #basic #clothes #polskametka #black #tshirt

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Podoba Ci się ta szara bluza? :) Możesz kupić ją tutaj ➡ https://polsky.pl/damska-bluza-polsky-z-kapturem-axes-szara :) Dostępna w rozmiarach S-XL w cenie 189 zł <3 Przesyłka gratis! Zdjęcie dzięki uprzejmości Hotelu Victoria Lublin #girl #polishgirl #polishbeauty #polishmodel #fashion #polishfashion #polishblogger #slowfashion

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Ola w patriotycznej bluzie z kapturem Axes. Zapraszamy do podsyłania zdjęć w naszej odzieży ulicznej POLSKY.

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: A Ty już masz swoją bluzę #POLSKY ? Zajrzyj na www.polsky.pl i zgarnij darmową dostawę! Na zdjęciu @polinvvv w damskiej bluzie z kapturem :)

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Zajrzyjcie do naszego sklepu www.polsky.pl ✌ Czekają na Was nowości! #polishbrand #slowfashion #fashion #polishblogger #poland #polskametka #wiosna #minimalistic #polishgirl #polishboy

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Który z męskich dodatków do stylizacji uważacie za najbardziej stylowy? :) #fashion #mensfashion #modameska #man #moda #accessories #style #polishbrand #slowfashion #shoe #bike

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Wesołych Świąt! #wielkanoc #happyeaster

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Jak minął weekend? ☺ #poland #polishbramd #fashion #polishfashion #slowfashion #polishblogger #blogger #music #black