0

Nie masz produktów w szybkim schowku.

Regulamin konkursu

KONKURS
 1. Organizatorem konkursu jest właściciel Sklepu Internetowego POLSKY.pl , czyli firma Seazo Karolina Golus, z siedzibą pod adresem ul. Św. Stanisława 12/21, 01-162 Warszawa, NIP 7141960496, Regon 360219001.
 2. Konkurs odbywa się poprzez platformy Facebook oraz Instagram. Wymagane jest posiadanie profili z prawdziwymi danymi osobowymi.
 3. By wziąć udział w konkursie „#wakacjePOLSKY” należy mieć ukończone 18 lat.
 4. Konkurs rozpoczyna się 10 sierpnia 2017 roku, a kończy się 31 sierpnia 2017. Wyniki zostaną ogłoszone 10 września na platformach Facebook i Instagram.
 5. Warunkiem rozstrzygnięcia konkursu jest udział min. 5 osób.
 6. Żeby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe o treści: „Pokaż nam swoje wakacyjne zdjęcie w ubraniu lub w akcesoriach od marki POLSKY! Wrzuć je do Sieci: na Facebooka lub Instagrama, oznacz naszą markę i dodaj hashtag #wakacjePOLSKY ”
 7. Zwycięzcą zostaje jedna osoba, która według organizatora opublikuje najbardziej kreatywne zdjęcie.
 8. Na zdjęciu musi być widoczne logo, metka, nadruk lub haft produktu.
 9. Nagrodą jest dowolna koszulka ze sklepu POLSKY.
 10. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do podania prawidłowych danych do wysyłki.
 11. Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowanie na Facebooku i Instagramie marki POLSKY, biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża na to zgodę.
 12. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Marcin wie skąd jest! A Ty? Sprawdź tożsamościowe bluzy POLSKY!

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Zdjęcie nadesłane przez Anię w koszulce z przedłużanym tyłem TYPO. #POLSKY #patriotycznie #style

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Miłego weekendu! Takie basicowe t-shirty znajdziecie u nas w sklepie www.polsky.pl ;)❤ #fashion #fashionblogger #polishbrand #polishfashion #slwofashion #basic #clothes #polskametka #black #tshirt

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Podoba Ci się ta szara bluza? :) Możesz kupić ją tutaj ➡ https://polsky.pl/damska-bluza-polsky-z-kapturem-axes-szara :) Dostępna w rozmiarach S-XL w cenie 189 zł <3 Przesyłka gratis! Zdjęcie dzięki uprzejmości Hotelu Victoria Lublin #girl #polishgirl #polishbeauty #polishmodel #fashion #polishfashion #polishblogger #slowfashion

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Ola w patriotycznej bluzie z kapturem Axes. Zapraszamy do podsyłania zdjęć w naszej odzieży ulicznej POLSKY.

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: A Ty już masz swoją bluzę #POLSKY ? Zajrzyj na www.polsky.pl i zgarnij darmową dostawę! Na zdjęciu @polinvvv w damskiej bluzie z kapturem :)

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Zajrzyjcie do naszego sklepu www.polsky.pl ✌ Czekają na Was nowości! #polishbrand #slowfashion #fashion #polishblogger #poland #polskametka #wiosna #minimalistic #polishgirl #polishboy

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Który z męskich dodatków do stylizacji uważacie za najbardziej stylowy? :) #fashion #mensfashion #modameska #man #moda #accessories #style #polishbrand #slowfashion #shoe #bike

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Wesołych Świąt! #wielkanoc #happyeaster

@POLSKY.pl on Instagram

@POLSKY.pl: Jak minął weekend? ☺ #poland #polishbramd #fashion #polishfashion #slowfashion #polishblogger #blogger #music #black

O Nas

POLSKY to stylowa patriotyczna marka odzieżowa klasy Premium. Patriotyczny niezbędnik Damskiej oraz Męskiej garderoby. Całość produkcji odbywa się w Polsce na starannie wyselekcjonowanych polskich materiałach o najwyższej jakości, uszyta z sercem przez polską siłę.
To manifest oddania i narodowości, bez podziałów politycznych, światopoglądowych oraz kulturowych. To wszystko sprawia, że najważniejsza wartość jest uwidoczniona na ubraniach POLSKY - duma z bycia Polakiem!

Kontakt: sklep@polsky.pl

Szybka dostawa

Płać bezpiecznie

Facebook

Made with    in Warsaw  |  © 2016 Seazo. All Rights Reserved.